Kalite ve Sağlık Politikamız

"İHTİŞAMIN EN DOĞAL HALİ"

Firmamız, ISO 9001: 2008  ve ISO 9001: 2015  Yüksek Kalite Standardındaki şartlara tam uyumlu ürün üretmeyi ilke edinmiştir.

Üretim sürecinin tamamı, Hammadde boyutu yüksek dereceli alüminyum külçelerden son işlem montaj ve paketleme hattına gelerek kullanıma hazır gelene kadar tüm süreçleri bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Brioni ürünleri, Yanmaz-Yapışmaz kaplama alüminyumdan (1-8 mm kalınlıkta) imal edilir. Üretim sürecinde en sağlıklı,  en kaliteli ve uygun malzemelerin kullanılması, her bir ürünün elle bitirilmesiyle, Brioni ürünlerinin yüksek kalitesini uzun süre garanti eder (uni-en ISO 9001: 2008 kalite belgesi). İstisnai kaplama sayesinde, Brioni yanmaz-yapışmaz ürünler, sağlıklı ve diyet yemeklerini (yağsız) pişirmek için mükemmel bir çözümdür ve temizlenmesi çok kolaydır.

Gelişen teknoloji ile günümüzde PTFE yapışmaz kaplamalar, insan sağlığına zararlı olan  PFOA maddesini içermemektedir. EPA’nın (Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı) yapışmazlığın güvenliği ile ilgili hiçbir soruyu gündeme getirmedi. Kurum, günümüz kullanılan PTFE kaplamalı ürünleri hiçbir endişe olmadan kullanılabilecek ürün olarak değerlendirmektedir.

Greblon kaplamalı pişirme ürünleri sağlık açısından son derece güvenlidir. Greblon yapışmaz kaplamaların güvenliğine ve performansına duyulan güven, 40 yıldan fazla laboratuvar testine ve ev ve ticari mutfaklarda kullanılmasına dayanır.

PTFE’nin kimyasal etkisizliğini tekrar doğrulamak ve bu nedenle güvenliğini 

teyit etmek için, PTFE’nin kalp stimülatörlerini ve torasik cerrahide kaplama yapmak için de kullanıldığının altını çizeriz. Çizikli ürünlerin kullanılması, tüketicinin sağlığına herhangi bir risk getirmez, ancak sonunda, yalnızca yapışmaz kaplama ağır şekilde aşındığında  performans değiştirilebilir.

 Granit Yanmaz-Yapışmaz kaplamalı ürünler sağlık ve çevre güvenliği ile ilgili araştırmalar şu şekilde yapılmıştır:

 FRANCO BATTAGLIA

Modena Üniversitesi Çevre Kimyası Öğretim Görevlisi - İtalya

 Prof. GIANNI FOCHI

Scuola Normale di Pisa - İtalya’da Öğretim Görevlisi

weilburger greblon kaplama markası
greblon granit kapmala modelleri
Brioni ISO 9001:2008 Kalite yonetim sistemi sertifikasi
 Brioni ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası
Sitemizden çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.