Kurumsal

"İHTİŞAMIN EN DOĞAL HALİ"

Brioni Kitchenware


brioni tarihce

"AİLE GELENEĞİ"
Firmamız, değerli büyüğümüz “Hasan AŞÇI” tarafından 1950 yılında “İstanbul Süleymaniye Buludi Han” da bakır mutfak eşyaları atölyesi olarak kurulmuştur. Daha sonra “Öz-İş Madeni Eşya” ünvanı ile alüminyum sıvama atölyesi kurularak alüminyum mutfak eşyası üretmiş, Türkiye’nin tamamına ürün satmıştır.

Kurucumuz, ardından gelen oğulları ile beraber 1970 yılında “İstanbul-Demirkapı” da kurulan bir fabrika ile işin temeline inerek, alüminyumu ham madde halinden ürün boyutuna gelene kadar tüm üretim sürecini şirket bünyesine taşımış,  ilerleyen süreçte dünya pazarında yerini almıştır.

Firmamız, nesilden nesile aktarılan tecrübe ile kurucumuzun torunları ile beraber 2010 yılında tekrar büyüme yoluna  gidilerek “İkitelli O.S.B” de kuralan 2000 m2 alana sahip bir tesisle “KURAL METAL ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ” ünvanı ile “Brioni Kitchenware” marka tescili ile üretimine devam etmiştir.

“Granit Yanmaz, Yapışmaz Mutfak Pişirme Grubu (Granit Tencere - Granit Tava)” kategorisinde en yeni, en iyi, en sağlam ürünü üretme hedefini ilke edinen firmamız, teknolojinin getirdiği avantajlardan da yararlanılarak üretim hacmini yukarılara taşımış, 70 yıllık tecrübeyi mutfaklarınıza hizmetinize sunmuştur.

VİZYONUMUZ
Sürekli yenilikçi çözümlere bağlı kalarak yüksek kaliteli ürünler üretip, eksiksiz satış sonrası hizmet sağlayarak “mutfak pişirme ekipmanları kategorisinde” en çok tercih edilen marka olarak var olmak.

MİSYONUMUZ
Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak, sürekli olarak en yüksek kalitede ürünleri, örnek hizmeti ve istisnai değeri sunmaya çalışıyoruz.

Sitemizden çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.